Ceník ubytování platný od 1.3.2023

Ceník ubytování platný od 1.8.2021

Dvoulůžkový pokoj/2 osoby 1400,- Kč/2 a více nocí

Dvoulůžkový pokoj/2 osoby 1800Kč/1 noc

1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji 900Kč/noc

Přistýlka 400,- Kč/noc

Ceny jsou bez lázeňského a ubytovacího poplatku

  • městem vybírané poplatky činí 35 Kč/osoba/noc
  • Od poplatku z pobytu jsou osvobozeny osoby mladší 18 let, osoby nevidomé a osoby závislé na pomoci jiné fyzické osoby, osoby, které jsou držiteli průkazu ZTP/P a jejich průvodci, osoby hospitalizované na území obce ve zdravotnickém zařízení, kterým je poskytována komplexní lázeňská léčebně rehabilitační péče.

Rezervace

  • Prostřednictvím emailu: apartmanynela@centrum.cz či telefonicky: +420 777 646 411, +420 445 646 494
  • Rezervace se stává závaznou zaplacením rezervační zálohy na pobyt.
  • Doplatek ceny je splatný pouze v hotovosti při nástupu ubytování nebo na účet před nástupem pobytu

Storno podmínky

  • písemně nebo e-mailem potvrzenou rezervaci je možno zrušit bez storno poplatku nejpozději 30 dnů před příjezdem pouze písemně nebo e-mailem. Z částky budou odečteny pouze nezbytné náklady se stornem spojené (cca 500,- Kč)
  • storno poplatky v případě zrušení rezervace od 30 do 10 dnů před ohlášeným příjezdem jsou 50 % z celkové ceny pobytu.
  • storno poplatky v případě zrušení rezervace od 9 do 4 dnů před ohlášeným příjezdem jsou 75 % z celkové ceny pobytu.
  • při zrušení rezervace méně než 4 dny před příjezdem nebo nenastoupení ubytování, či zrušení během pobytu je účtováno ve výši 100 % z celkové ceny pobytu.

2 – lůžkový pokoj 1400Kč/noc Přistýlka, postýlka 400Kč/noc Ceny jsou bez lázeňského a ubytovacího poplatku - městem vybírané poplatky činí 35 Kč/osoba/noc - Od poplatku z pobytu jsou osvobozeny osoby mladší 18 let, osoby nevidomé a osoby závislé na pomoci jiné fyzické osoby, osoby, které jsou držiteli průkazu ZTP/P a jejich průvodci, osoby hospitalizované na území obce ve zdravotnickém zařízení, kterým je poskytována komplexní lázeňská léčebně rehabilitační péče (zkopčeno od tebe) Rezervace - Prostřednictvím emailu či telefonicky - Rezervace se stává závaznou zaplacením rezervační zálohy na pobyt. - Doplatek ceny je splatný v hotovosti při ubytování nebo na účet před nástupem pobytu Storno podmínky - písemně nebo e-mailem potvrzenou rezervaci je možno zrušit bez storno poplatku nejpozději 30 dnů před příjezdem pouze písemně nebo e-mailem. Z částky budou odečteny pouze nezbytné náklady se stornem spojené (cca 500Kč) - storno poplatky v případě zrušení rezervace od 30 do 10 dnů před ohlášeným příjezdem jsou 50 % z celkové ceny pobytu. - storno poplatky v případě zrušení rezervace od 9 do 4 dnů před ohlášeným příjezdem jsou 75 % z celkové ceny pobytu. - při zrušení rezervace méně než 4 dny před příjezdem nebo nenastoupení ubytování, či zrušení během pobytu je účtováno ve výši 100% z celkové ceny pobytu.